Akcja „Szlachetna Paczka 2022”

Akcja „Szlachetna Paczka” zakończona. Czas przedświąteczny to najlepszy okres, aby uświadomić dzieciom jak ważne jest niesienie pomocy potrzebującym. W tym roku Niepubliczne Przedszkole nr 3 „Wesoły Smyk”  po raz kolejny przystąpiło do akcji „Szlachetna Paczka”.

Nasze Przedszkole w tym roku przygotowało paczkę na święta dla Pani Teresy z rodziną. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej przedszkolnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią pomóc innym bezinteresownie, na miarę swoich możliwości. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, Komendzie Powiatowej Policji w Chodzieży, prywatnym firmom, anonimowym darczyńcom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”. Pamiętajcie, razem możemy więcej! 🙂