„Bal u Elzy i Olafa”

Dnia 13 stycznia 2022r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy pt. „Bal u Elzy i Olafa”.  Już od wejścia wystrój przedszkola wprowadził dzieci w zimowy klimat. Najmłodsi przybyli przebrani w ciekawe stroje m. in. Księżniczek, Wróżek, Pszczółek, Biedronek czy Policjantów. Podczas balu dzieci wspaniale się bawiły w przygotowanych przez prowadzących zabawach i konkurencjach. Nie zabrakło bohaterów ulubionej przez dzieci zimowej bajki, czyli Elzy, Anny i Olafa. Na holu podczas pląsów robiło się kolorowo, a z twarzy nie znikał uśmiech. Był to niezwykły dzień, długo wyczekiwany przez przedszkolaków, który dostarczył im mnóstwo radosnych i niezapomnianych chwil. Kolejny bal już za rok! Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.