„Bo to są święta najcudowniejsze z wszystkich chwil…” – Jasełka w grupie Biedronek

W dniu 16 grudnia dzieci z grupy „Biedronek” zaprezentowały  jasełkę, pt. „Powitajmy Maleńkiego”. Nagraniem jasełki chciały sprawić przyjemność przede wszystkim swoim najbliższym, którzy niestety tym razem nie mogli nam towarzyszyć. Dzieci w sposób niemal profesjonalny odegrały swoje role, wspaniale tańczyły i śpiewały.  Po wysłuchaniu świątecznych życzeń oczekiwały na wizytę Mikołaja, który przybył słysząc piękny śpiew dzieci. Wszyscy mali aktorzy zostali obdarowani miłymi słowami i wspaniałymi prezentami. Tego dnia również dzieci pobawiły się w pomocników Mikołaja i obdarowały rodziców własnoręcznie wykonanymi w przedszkolu pierniczkami. Jesteśmy pewni, że przygotowaną niespodzianką wprowadzą najbliższych w świąteczny, magiczny nastrój i sprawią im ogromną przyjemność.

Prezentacja przygotowanej przez dzieci jasełki to szczególna chwila, która pozwala nam odczuć atmosferę zbliżających się, cudownych świąt Bożego Narodzenia.