„CUD NOCY BETLEJEMSKIEJ” – JASEŁKA W WYKONANIU DZIECI Z GRUPY MYSZEK

Dnia 15 grudnia dzieci z grupy „Myszek” przedstawiły Jasełka pt. „Cud noc betlejemskiej” dla swoich rodziców i zaproszonych gości. Niestety również i w tym roku przedstawienie zostało nagrane. Głównym celem uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Przedstawienie było wyjątkowe i bardzo magiczne. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Artyści śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczno-ruchowe. Piękny taniec aniołków w pelerynkach wywołał wiele wzruszeń a wesoły taniec choinek uśmiech na twarzach gości. Całej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców. Na koniec dzieci odwiedził Gwiazdor wręczając każdemu dziecku zasłużony upominek. Dzieci również wykonały dla Rodziców świąteczne podarunki, które wręczą po powrocie do domu. Z okazji zbliżających się świąt wszystkim życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.