Dzień Babci oraz Dzień Dziadka w grupie Motyli

Każdego roku, o tej samej porze, 21 i 22 stycznia, obchodzimy jedno z najważniejszych świąt w naszym rodzinnym kalendarzu: Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki z wszystkich grup  uczciły to święto, składając babciom i dziadkom życzenia, tańcząc, recytując wiersze, śpiewając piosenki i grając na instrumentach. Obowiązkowo przygotowały również laurki i upominki dziękując za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochani Babcia i Dziadek. W wierszyku bowiem zawarta jest prawda: Babcie bywają różne, lecz każda pamięta, że jednakowo zawsze kochają wnuczęta. To samo je cieszy, to samo raduje: nasz pocałunek, uśmiech i słowo… Dziękuję! Dla babć i dziadków nagrane zostały filmy z uroczystości, by mimo braku możliwości oglądania występów wnuków na żywo, nie uszczknąć nic z prezentowanego repertuaru. Aż trudno wyobrazić sobie, jak smutnym, pozbawionym blasku byłby świat bez naszych babć oraz dziadków. Pamiętajmy więc o nich nie tylko od święta.