DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W PRZEDSZKOLU

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie. 13 października dzieci zgromadziły się w holu przedszkola aby zaprezentować przygotowane specjalnie na tą okazję piosenki, tańce oraz wiersze. Były życzenia i miła niespodzianka dla każdego pracownika. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami.  Wspaniały program artystyczny w wykonaniu dzieci, daje niepowtarzalną całość mającą na celu uczczenie ciężkiej pracy nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników przedszkola. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów.