„Dzień Kredki” – zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Myszek

22 listopada w grupie Myszek odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tematem zajęć były kredki, które właśnie 22 listopada obchodzą swoje święto. Dzieci obejrzały teatrzyk Kimishibai pod tytułem „Najpiękniejsza kredka w świeci”, odkryły skarb ze skrzyni skarbów, bawiły się z chustą animacyjną, rozwiązywały zagadki i rebus kolorystyczny, segregowały i klasyfikowały kredki, poznały rodzaje kredek. Dużą atrakcją były magiczne kredki i zabawa z maszyną do kolorów. Na zakończenie, z wykorzystaniem metody Edukacji przez ruch stworzyliśmy kolorowe kredkowe plakaty. W zabawach towarzyszyli nam rodzice, którzy również mogli obserwować umiejętności swoich dzieci. Bardzo dziękujemy za liczną obecność na zajęciach otwartych i wspólną zabawę.