Dzień Kundelka w naszym przedszkolu

Wyjątkowe święto wszystkich kundelków rozpoczęliśmy już w poniedziałek 24 października spotkaniem  w grupie Biedronek na które przybyła mama Jakuba z wyjątkowym podopiecznym – psem Tofikiem. Następnego dnia w grupie Pszczółek, Motyli i Myszek również gościli rodzice i ich czworonożni przyjaciele. Pieski świetnie poczuły się w naszych  grupach i dały dzieciom wiele radości. Dowiedzieliśmy się jak należy opiekować się psem a także mogliśmy się z nim pobawić, spróbować tresury. Przy tej okazji rodzice zdradzili nam wiele interesujących ciekawostek z życia naszych czworonożnych przyjaciół. Oglądaliśmy zdjęcia różnych psich ras, układaliśmy puzzle o podobnej tematyce i czytaliśmy książki, których głównymi bohaterami były psy.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za przybycie i umożliwienie dzieciom kontaktu z Państwa wspaniałymi pieskami. Teraz wszystkie przedszkolaki wiedzą, że zwierzętom należy się szacunek i trzeba o nie bardzo dbać bo są równoprawnymi członkami naszych rodzin.