Dzień Mamy i Taty w grupie „Biedronek”

W dniu 24 maja dzieci z grupy „Biedronek” gościły w przedszkolu rodziców, którzy przybyli na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przedstawiły piękny program  artystyczny, podczas którego zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne
i recytatorskie.  Bardzo starały się, by swym występem podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę. Podczas przedstawienia panowała wspaniała atmosfera, nie zabrakło uśmiechu, ale też wzruszeń i ukradkiem ocieranych łez. Po występie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki, a oni obdarowali swoje pociechy brawami, całusami
i słowami uznania.

Mama i tata to słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego
i szczęścia. Dla małego dziecka to najważniejsze osoby w jego życiu, zatem cieszymy się, że mogliśmy pomóc dzieciom w okazaniu miłości i szacunku rodzicom.