„DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO WAŻNY DZIEŃ DLA KAŻDEGO” – zabawy walentynkowe we wszystkich grupach

11 i 14 lutego w naszym przedszkolu obchodzone były Walentynki. Był on prawdziwym, czerwonym dniem miłości i przyjaźni. W tym dniu sale zostały przystrojone w czerwone serduszka. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in.: szukały drugiej połówki serca, rozwiązywały zagadki dotyczące bohaterów bajek, bawiły się zrobionymi przez siebie serduszkami. Poznały różne rodzaje miłości, zwyczaje walentynkowe oraz historię Dnia Św. Walentego. Przedszkolacy wzajemnie obdarowywali się także laurkami wykonanymi podczas zajęć. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek, spontanicznych emocji oraz pozytywnych uczuć. Dzień Walentynowy w naszym przedszkolu z pewnością można zaliczyć do udanego. Był to dzień miłych wrażeń.