Dzień Teatru i Dzień Pisarza w „Wesołym Smyku”

25 marca w naszym przedszkolu miało miejsce przedstawienie w wykonaniu grupy Myszek z okazji Dnia Pisarza oraz Dnia Teatru. Na wstępie przybliżono przedszkolakom postać pisarza H.Ch. Andersena autora opowieści pt: „Brzydkie Kaczątko”. Dzieci z grupy Myszek dużo czasu spędziły przygotowując się do mini spektaklu. Przedszkolaki bardzo podekscytowane wcieleniem się w role aktorów popisały się swoimi artystycznymi zdolnościami. Społeczność przedszkolna z zapartym tchem oglądała wydarzenia na scenie dotyczące przygód Brzydkiego Kaczątka i podziękowała rówieśnikom gromkimi brawami. Dzień ten był dla dzieci z grupy Myszek bardzo wyjątkowym dniem w którym wiele dowiedziały się na temat teatru, aktorów, zasad zachowania się podczas spektaklu. Niemało było zabawy gdy dzieci wcielały się w mimów i odgrywały nieme scenki, zaskakujące było jak wspaniale mali aktorzy radzili sobie z tym wyzwaniem, co świadczyć może o początku zdolności aktorskich. Dziękujemy dzieciom z grupy Myszek za świetny występ. BRAWO MYSZKI!!