Jasełka „Święta noc” w grupie Biedronek

W poniedziałek 20 grudnia odbyły się nagrania jasełek pt. „Święta noc”. W związku z obostrzeniami pandemicznymi Rodzice nie mogli obejrzeć występu swoich pociech na żywo. Po niedługim okresie prób, a później przerwy związanej z kwarantanną starszaki  świetnie poradzili sobie z odegraniem swoich wyuczonych ról . Przepiękne stroje, nastrojowe piosenki i radosne tańce  podkreśliły szczególny klimat  grudniowych świąt. Dzieci wykazały się zdolnościami wokalnymi i aktorskimi co było widoczne na przedstawieniu. Nie obyło się bez emocjonalnego spotkania z Gwiazdorem i oczywiście obdarowywania prezentami. Tak więc dzieci z grupy Biedronek wprowadziły nas w  radosny czas oczekiwania na piękne Święta Bożego Narodzenia.