Jasełka w grupie Pszczółek

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego tradycją naszego Przedszkola jest przygotowywanie i wystawianie w okresie przedświątecznym Jasełek. W tym roku przedstawienie odbyło się w innej formie niż zawsze, gdyż bez widowni. Pomimo tego dzieci chętnie zaangażowały się w swoje role i zaprezentowały swoje umiejętności przed kamerą. Nagranie zostanie wkrótce udostępnione rodzicom online.
Głównym celem Jasełek było wprowadzenie w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci. Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje przedszkolaków, bożonarodzeniowa dekoracja sceny – stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali aktorzy z wielkim przejęciem wygłaszali swoje role i z radością śpiewali kolędy i pastorałki.