Jasełka w grupie Żabek

Uroczystość Jasełek od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości w naszym Przedszkolu. W tym roku przedstawienie odbyło się w innej formie niż zawsze, gdyż bez widowni. Pomimo tego dzieci chętnie zaangażowały się w swoje role i zaprezentowały swoje umiejętności przed kamerą. Nagranie zostanie wkrótce udostępnione rodzicom online.

Głównym celem Jasełek było wprowadzenie w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia oraz rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczno-ruchowe oraz recytowali wierszyki. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców.