Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy Motyli

16 grudnia w murach naszego przedszkola odbyły się jasełka w wykonaniu dzieci z grupy Motyli.  Przedszkolaki  w specjalnie przygotowanych kostiumach i scenografii nawiązującej do betlejemskiej szopki wprowadziły w przedszkolu klimat Bożego Narodzenia. A to wszystko za sprawą przedstawionej przez nie historii narodzin Dzieciątka Jezus.  W tym roku były inne niż w latach poprzednich. Ze względu na pandemię koronawirusa i obostrzenia nie uczestniczyli w nich Rodzice.  Świąteczne przedstawienie rozpoczął taniec gwiazdek. Nie zabrakło również postaci Aniołków, które pięknie dla nowonarodzonego Jezuska zatańczyły. Tradycyjnie przyszli go powitać pasterze i królowie oraz dzieci. Nie zabrakło również gry na instrumentach oraz kolęd. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały upominki podarowane przez Gwiazdorka. Wszystkim naszym dzieciom i Rodzicom życzymy rodzinnych, spokojnych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia.