Mistrzowie przedszkolnej kuchni – Dzień Szefa Kuchni w grupie Żabek i Myszek

W dniu 20 października dzieci z grupy „Żabek” i „Myszek” obchodziły Dzień Szefa Kuchni. Najmłodszych przedszkolaków odwiedziła Pani Magda, a starszaków Pan Szymon, którzy bardzo ciekawie opowiedzieli o pracy kucharza, pokazali dzieciom przybory i sprzęt, który wykorzystują  w przedszkolnej kuchni. Goście zachęcili przedszkolaków do zdrowego odżywiania się i próbowania wszystkich przedszkolnych posiłków. Nasze „maluszki” miały również okazję wcielić się w rolę kulinarnych mistrzów i gotować „magiczną zupę”, natomiast starszacy w towarzystwie Pana Szymona przygotowali sałatkę jarzynową. To było bardzo miłe i ważne spotkanie. Bardzo dziękujemy Pani Magdzie i Panu Szymonowi za poświęcony dzieciom czas i opowiedzenie o swoim zawodzie.