Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Żabek

Dzień 19 listopada pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy „Żabek”. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, gra na instrumentach i taniec z parasolkami. Po części artystycznej, dzieci złożyły przysięgę i obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom oraz być dzielnym przedszkolakiem. Następnie odbyło się  uroczyste pasowanie każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy dyplom i upominek. Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń.