Pasowanie na Przedszkolaka

W dniu 19 listopada dzieci z grupy „Żabek”, które niemal wszystkie we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola, uczestniczyły w „Pasowaniu na Przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła się krótkim programem artystycznym, w czasie którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Był to pierwszy poważny debiut artystyczny, do którego podeszły z wielkim entuzjazmem. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie i obiecały być dzielnymi przedszkolakami. Następnie Pani Dyrektor kładąc na ramieniu każdego dziecka „czarodziejską kredkę” dokonała uroczystego pasowania, nadając im miano Przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom, książkę oraz słodki upominek.