Podsumowanie konkursu – „Małżeństwo w oczach dziecka”

Podsumowanie konkursu plastycznego „Małżeństwo w oczach dziecka” – KATEGORIA PRZEDSZKOLA
Dobiegły końca obchody Międzynarodowego Tygodnia Małżeństwa w Chodzieży, a tym samym czas na podsumowanie konkursu kierowanego do młodszych uczniów powiatu chodzieskiego, pt. „Małżeństwo w oczach dziecka”. Jak co roku – patronat nad obchodami objęli: Starostwo Powiatu CHODZIESKIEGO, Burmistrz Miasta Chodzieży oraz obie chodzieskie PARAFIE.
Serdecznie dziękujemy uczniom za liczny udział w konkursie i wszystkim gratulujemy talentu. Na konkurs wpłynęło prawie 140 prac wybór najpiękniejszych był niezwykle trudny. W galerii prezentujemy prace konkursowe oraz wyniki, dziękując sponsorom za ufundowanie wspaniałych nagród.
1 miejsce – Olga Kaczmarek (NP Wesoły Smyk) – nagroda w postaci sesji zdjęciowej ufundowana przez Pixsell Studio
2 miejsce –Emilia Świerczyńska (NP. Wesoły Smyk) – nagroda: wizyta w gospodarstwie edukacyjnym Alpakoland oraz poznanie zalet korzystania z Normobarii – ufundowane przez Jacek Łada
3 miejsce – Julia Gębczyńska (Przedszkole „Pod żaglami Piątki” oraz Zuzanna Knopińska (NP Pod Dębusiem Olbrzymkiem) – nagrody: gra edukacyjna ufundowana przez sklep „Benefis” – Mateusz Kruszka
Wyróżnienia: Joanna Gębczyńska (Przedszkole Pod żaglami Piątki), Jan Podolski (NP. Pod Dębusiem), Karolina Kaczyńska (NP. Wesoły Smyk), Olaf Ornawka(Oleśnica), – nagrody książkowe ufundowała Gmina Miejska Chodzież, a wręczył wraz z organizatorami – wiceburmistrz Piotr Witkowski.
Nagroda specjalna – przyznana została za pracę wspólną – Grupie „Biedronki” z NP „Pod Dębusiem Olbrzymkiem”