„Powitajmy maleńkiego” – jasełka w grupie Pszczółek

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań.  Dnia 21 grudnia dzieci z grupy Pszczółek przedstawiły Jasełka dla swoich rodziców i zaproszonych gości. Przedstawienie było wyjątkowe, a mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale.  Podczas spotkania dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzały swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Po występie przedszkolaków odwiedził Mikołaj, który przybył z workiem prezentów. Na zakończenie dzieci złożyły rodzicom życzenia, a następnie wręczyły im upominki. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają najmłodszym znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz wzmacniają serdeczne relacje między nami. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność.