Powitajmy Maleńkiego – Jasełka w grupie Żabek

W dniu 17 grudnia dzieci z grupy „Żabek” zaprezentowały  jasełkę, pt. „Powitajmy Maleńkiego”. Nagraniem jasełki chciały sprawić przyjemność przede wszystkim swoim najbliższym, którzy niestety nie mogli nam towarzyszyć. Prezentowane przez dzieci sceny z życia nowonarodzonego Dzieciątka wzbogacone były pięknymi świątecznymi piosenkami. Szczególny nastrój podkreślał także blask światełek i piękne kostiumy małych aktorów, którzy starali się jak najlepiej odegrać swoją rolę. Po prezentacji jasełki dzieci z radością oczekiwały na wizytę Mikołaja, który przybył słysząc piękny śpiew dzieci. Wszyscy mali aktorzy zostali obdarowani miłymi słowami
i wspaniałymi prezentami. Do domu zabrały własnoręcznie wykonane pierniczki i kolorową świeczkę, którymi obdarowali swoich rodziców.

Prezentacja przygotowanej przez dzieci jasełki to szczególna chwila, która pozwala nam odczuć atmosferę zbliżających się, cudownych świąt Bożego Narodzenia.