Powitanie jesieni w Klotyldzienie

W środę 22 września  dzieci z naszego przedszkola witały nadchodząca porę roku – jesień. Już od rana przedszkolaki z radosnymi twarzami wsiadały do autokarów. W Klotyldzinie w gospodarstwie agroturystycznym czekało na dzieci wiele atrakcji. Pożegnanie Pani Lato i powitanie Pani Jesieni odbywało się w świetnych humorach. Dziewczynki i chłopcy mieli okazję zobaczyć dary jakie Jesień przywiozła oraz zaprezentować swoje umiejętności artystyczne występując dla Pani Jesieni. Tańcom i zabawom nie było końca. Nie obyło się bez ziemniaczanych piosenek. Po takim balu u Pani Jesieni czas było na pyszny posiłek i chwilę odpoczynku podczas zwiedzania gościnnego gospodarstwa. Pogoda dopisała i wycieczka super się udała o czym świadczą zadowolone relacje naszych milusińskich.