„Pożegnania nadszedł czas” – uroczystość zakończenia roku przedszkolnego w grupie Biedronek

Dzień 22 czerwca dla  dzieci z grupy Biedronek  był wyjątkowym dniem, bowiem w tym dniu  sześciolatki żegnały się z przedszkolem. Ten ważny dla nas występ zaczął się już o godzinie 10.00 pięknie wykonanym polonezem w wykonaniu starszaków. Część artystyczna  profesjonalnie przedstawiona przez dzieci wzruszyła nie tylko rodziców lecz także dzieci. Recytowane wiersze, podziękowania czy życzenia małych artystów wywarły na wszystkich duże wrażenia. Dzieci pochwaliły się przy tym swoimi umiejętnościami, skupieniem i zorganizowaniem. Następnie wręczono podziękowania, upominki i dyplomy .Po udanym występie i podziękowaniach spotkaliśmy się tradycyjnie w Alpakolandii w Klotyldzinie gdzie przez kilka godzin dzieci świetnie się bawiły, a rodzice i pracownicy przedszkola miło spędzili czas na rozmowach i degustacji wyśmienitych potraw. Wszystkim sześciolatkom życzymy wielu sukcesów w szkole oraz spotykania na swojej drodze wyjątkowych ludzi. Powodzenia!