Pożegnanie przedszkola w grupie Biedronek

W dniu 16 czerwca dzieci z grupy „Biedronek” zaprezentowały swój pożegnalny program artystyczny.  Pięknymi piosenkami, tańcami i wierszykami, w których zawarły wspomnienia z przedszkolnych lat, pożegnały przedszkole w towarzystwie zaproszonych gości – rodziców i pracowników przedszkola. Po programie artystycznym nastąpiły podziękowania i życzenia, a następnie absolwenci przedszkola z grupy „Biedronek” otrzymali dyplomy i upominki. Dzieci za swój piękny występ zostały docenione i nagrodzone gromkimi brawami. Po tej pięknej uroczystości wszyscy dalej bawiliśmy się na pikniku w Alpakolandii.

Zarówno dzieciom, jak i ich rodzicom życzymy wszystkiego najlepszego.  Zapewniamy, że będziemy o Was pamiętać, gdyż nie da się zapomnieć tak wspaniałych, mądrych dzieci
i ich rodziców.