Pożegnanie starszaków w grupie Myszek

17 czerwca miało miejsce uroczyste pożegnanie dzieci, które po wakacjach zaczną edukację wczesnoszkolną . Uroczystość rozpoczęła się już w przedszkolu gdzie dzieci pięknymi piosenkami, tańcami i wierszami pożegnały przedszkole dziękując za wspólnie spędzone lata. Następnie otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola, medale, symboliczne birety oraz upominki. Podziękowaniom i przemowom nie było końca. Każdemu zakręciła się łza w oku na myśl o upływającym czasie oraz chwilą  pożegnania z przedszkolem, młodszymi  koleżankami i kolegami. Następnie świętowaliśmy w Alpokolandii w Klotyldzinie gdzie atrakcji było niemało. Wycieczka na której dzieci obserwowały zwierzęta, karmienie ich czy przejazd alpakowozem. Spędziliśmy tam wiele godzin na wspaniałej zabawie i wesołych rozmowach. Kolejny etap edukacji naszych dzieci to duże wyzwanie jednak przekonani jesteśmy, że nasi wychowankowie świetnie sprawdzą się w roli uczniów. Życzymy przyszłym uczniom dużo sukcesów i  chwil radości w szkole, samych piątek i szóstek oraz wielu , wielu nowych przyjaciół. Wam Szanowni Rodzice życzymy abyście  zawsze mogli być dumni ze swoich dzieci.

„Choć ostatnie to w przedszkolu dni,
choć rozstania, pożegnania czas,
to mówię Ci nic tak naprawdę nie rozłączy nas..

Pomyślisz, jakie miłe widziałeś teatrzyki.
Piosenki i zabawy, występy i wierszyki.
Wspomnienia będą czekać w albumie ze zdjęciami.
Bo to przedszkole zawsze będzie tu,
w myślach, razem z nami!”

POWODZENIA W SZKOLE !!