Pracowite pszczółki – zajęcia otwarte dla rodziców w grupie Motyli

Po dwóch latach przerwy, związanych z pandemią, w czwartek 19 maja mieliśmy przyjemność gościć rodziców dzieci z grupy Motyli na zajęciach otwartych. Podczas zajęć dzieci poznały życie pszczół – dowiedziały się jak powstają pszczoły, czym się zajmują, co dzięki nim otrzymujemy. Poznaliśmy również pracę pszczelarza oraz akcesoria niezbędne do opieki nad pszczołami. Dzieci doskonaliły umiejętności matematyczne, społeczne, językowe oraz plastyczne. Rodzice mieli możliwość zobaczenia jak przebiegają zajęcia w przedszkolu, jakie umiejętności posiadają dzieci oraz poznać wykorzystywane metody aktywizujące takie jak m.in. metoda globalnego czytania Glenna Domanna, Odimienna Metoda nauki czytania I. Majchrzak, Edukacja przez ruch. Bardzo dziękujemy rodzicom za obecność.