„Święta, święta czas radości” – Jasełka dla rodziców w grupie Biedronek

W piątek 16 grudnia w naszym przedszkolu miało miejsce wielkie święto czyli przedstawienie jasełkowe  dzieci z naszej grupy. Wreszcie nastąpiła kulminacja czyli czas na pokazanie talentów naszych pociech. Dzieci ukazały odgrywane postacie  znakomicie i profesjonalnie. Od magicznych tańców aniołków po dynamiczny taniec pasterzy i wesołą kolędę dzieci krakowskich. Nie można też nie wspomnieć o pięknym odegraniu ról dumnych mędrców czy solowych występach Gwiazdki i Górala wymagających dużej odwagi. Talentem wokalnym popisały się dziewczynki na czele z Maryją i czuwający Józef, kolejny „materiał na aktora”. Wszystko to wprowadziło nas w nastrój świąteczny a nagrodą dla dzieci było przyjście Gwiazdora i otrzymanie prezentów. Radosne miny naszych pociech niech będą dla nas wszystkich nadzieją na spokojne Święta Bożego Narodzenia i szczęśliwy Nowy Rok..