Święto Babci i Dziadka w grupie Myszek

Dzień Babci i Dziadka to ważne święto w życiu naszej społeczności przedszkolnej, dlatego pomimo trwającej pandemii przedszkolaki hucznie obchodziły to wydarzenie. Również grupa Myszek uroczyście uczciła dzień Babci i Dziadka.  Dzieci z grupy Myszek poświęciły wiele czasu, aby opanować wierszyki, tańce i piosenki, które następnie w ciekawych artystycznie programach przedstawiły swoim ukochanym członkom rodzin. Dziadkowie i Babcie nie mogli niestety odwiedzić naszej placówki lecz ich wnuki przekazały swój piękny występ w formie on Line oraz w postaci prezentów, które własnoręcznie wykonali. Wszystkim Seniorom życzymy wiele, wiele zdrowia, szczęścia i samych radosnych chwil w towarzystwie swoich wnuków.