Szlachetna Paczka 2021

Jak co roku w okresie przedświątecznym nasze przedszkole wraz z Komendą Powiatową Policji w Chodzieży wzięło udział w akcji „Szlachetna Paczka”. Nasze Przedszkole objęło pomocą potrzebującą rodzinę z okolic naszego miasta.  Zaangażowanie rodziców przyniosło nieoczekiwane efekty – zebraliśmy nie tylko produkty, konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno –sanitarne, ale również odzież, słodycze, a także niezbędny sprzęt AGD. Dzięki tej akcji dzieci z naszego przedszkola zrozumiały że trzeba pomagać potrzebującym.

Dyrektor Przedszkola „Wesoły Smyk” składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.