Teatrzyk „Jaś i Małgosia”

Dnia 4 sierpnia 2021 roku  ponownie gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów ze Studia Teatralnego Krak Art  z Krakowa. Tym razem artyści przygotowali dla dzieci spektakl pt. „Jaś i Małgosia”, który nie tylko dostarczył przedszkolakom przyjemności z oglądania, ale także stanowił dla nich źródło cennej wiedzy na temat ostrożności. Poprzez przedstawienie aktorzy przekazali dzieciom, iż nie wolno rozmawiać z nieznajomymi oraz oddalać się z domu bez wiedzy rodziców. Dodatkowym atutem spektaklu była również jego interaktywność. Dzieci bardzo chętnie współtworzyły daną historię oraz  uczestniczyły w zabawach. Aktorzy z Krakowa po raz kolejny zachwycili młodych widzów ciekawym przedstawieniem, zapewniając im niezapomniane wrażenia.