Wielkanoc u Babci i Czerwonego Kapturka

Jedną z najmilszych i najprzyjemniejszych dla dzieci tradycji wielkanocnych jest „zajączek”. Chodzi on z koszyczkiem wielkanocnym i zostawia prezenty, zazwyczaj słodkości i drobne upominki. Każdego roku, tuż przed świętami wielkanocnymi, nasze przedszkole odwiedza zajączek wielkanocny. Tak też się stało i w tym roku. Każda grupa po śniadaniu obejrzała przestawienie przygotowane przez nauczycielki pt. „Wielkanoc u Babci i Czerwonego Kapturka”. Przedszkolaki długo i niecierpliwie czekały tego dnia na przyjście „zajączka”. Wielkie było zaskoczenie przedszkolaków, kiedy wychodząc na ogródek zobaczyli „zajączka” oraz odkryli przygotowane przez niego niespodzianki. Na zakończenie zajączek pożegnał się ze wszystkimi i obiecał, że za rok znowu nas odwiedzi. Będziemy czekać na niego z niecierpliwością.