Wycieczka do Fabryki Bombek – grupa Myszek i Biedronek

W czwartek 17 listopada odbyła się wycieczka dzieci z grupy Myszek i Biedronek do Fabryki Bombek w Gnieźnie. Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem już wcześnie rano przyszli do przedszkola i wyruszyli na wycieczkę. W autokarze czas mijał na rozmowach i degustowaniu przygotowanych przez rodziców przekąsek. Gdy dotarliśmy do celu podróży dzieci poznały etapy powstawania kolorowych bombek choinkowych i brały udział w warsztatach podczas których własnoręcznie malowały bombki, które mogły zabrać do domów. Następnie nasza wycieczka odwiedziła Mc Donalds gdzie dzieci z wielką radością zjadły zestawy przygotowane specjalnie dla nich. Po dniu pełnym emocji nasza wycieczka dotarła do przedszkola w którym czekali stęsknieni swoich pociech rodzice.