Wycieczka do Nadleśnictwa Podanin

W środę 15 czerwca dzieci z grupy Pszczółek i Motyli wybrały się na wycieczkę do Nadleśnictwa Podanin. Odbyły tam zajęcia edukacyjne z leśniczymi, podczas których wzbogaciły swoją wiedzę na temat zwierząt, ptaków, drzew, roślin i grzybów. Dowiedziały się również na czym polega praca leśniczego i myśliwego. Poznaliśmy również podczas spaceru labirynt wiedzy, gdzie dzieci dowiedziały się jak wygląda mrowisko, norka borsuka, czy różne fakty z życia zwierząt. W czasie wolnym dzieci bawiły się podczas zabaw zorganizowanych (zabawy z chustą, zabawy sportowe), rozwiązywały zagadki, układały puzzle przygotowane przez leśniczych oraz bawiły się swobodnie na świeżym powietrzu. Nie zabrakło również pysznej smażonej kiełbasy zjedzonej pod chmurką. Bardzo dziękujemy Nadleśnictwu Podanin za miłe przyjęcie i organizację.