Wycieczka do sadu dzieci z grupy Myszek

W poniedziałek 21 czerwca odbyła się wycieczka do sadu w Białośliwiu. Już z samego rana pełni pozytywnych emocji zajęliśmy miejsca w autobusie. W sadzie przywitali nas nasi Gospodarze Pani Alicja i i Pan Karol. Przedszkolaki zajęli miejsca w małych „wagonikach” i wyruszyliśmy na spacer alejkami pięknego owocowego sadu.. Podziwiać mogliśmy drzewa jabłonek, wiśni czy czereśni na różnym etapie wzrostu ich owoców. Następnie przyszedł czas na poczęstunek (grill, lody, ciasto – same pyszności!). To nie był jednak koniec atrakcji, dzieci miały okazję potańczyć, śpiewać karaoke, rysować czy schłodzić się pod zraszaczem. Cały ten czas spędziliśmy w pięknych okolicznościach przyrody ale przede wszystkim w towarzystwie wspaniałych sympatycznych i bardzo gościnnych Gospodarzy, którzy poczynili wiele starań, aby umilić czas dzieciom z grupy Myszek. Bardzo serdecznie dziękujemy!!