Wycieczka do ZUS-u dzieci z grupy Biedronek

We wtorek 14 czerwca dzieci z grupy Biedronek odwiedziły  Zakład Ubezpieczeń Społecznych w którym pracuje babcia Karoliny. W ZUS zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci przez panią dyrektor i dzieci dowiedziały się czym zajmują się  osoby tam pracujące. Przedszkolaki zobaczyły archiwum i były zafascynowane przesuwanymi, ogromnymi regałami  zawierającymi dokumenty. Następnie dzieci obejrzały biura i piętro informacyjne, gdzie każdy z petentów może uzyskać pomoc i wsparcie w interesującej go sprawie. Pracownicy ZUS-u  okazali nam wiele sympatii i zainteresowania. Dzieci mogły spróbować „załatwić” sprawę czyli pobierały numerek , szukały go nad odpowiednim miejscem – okienkiem i otrzymywały tam prezenty specjalnie dla nas przygotowane. Bardzo dziękujemy babci Karolinki za zaproszenie a Pracownikom Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Chodzieży za serdeczne przyjęcie dzieci z grupy Biedronek.