Wycieczka dzieci z grupy Biedronek do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chodzieży

22 października  dzieci z grupy Biedronek skorzystały z zaproszenia mamy Michała i odwiedziły MOPS w Chodzieży. Dzieci przywitali nasi Gospodarze czyli Pani Dyrektor MOPS , Pani Aleksandra i Pani Joanna. W bardzo miłej atmosferze dzieci dowiedziały się na czym polega praca pracownika socjalnego i urzędnika. Miały okazje „przymierzyć się” do kierowniczych foteli za biurkiem i zrobić pieczątkę , których tam nie brakowało. Kolejną atrakcją był poczęstunek słodkościami obejrzenie  bajki w sali konferencyjnej. Kolejną atrakcją były zabawy  w salach sensomotorycznych gdzie dzieci mogły bawić się i korzystać z bardzo atrakcyjnych sprzętów tam zgromadzonych. Serdecznie dziękujemy za możliwość  odwiedzenia placówki i życzymy pracownikom samych sukcesów w podejmowanych działaniach.