Wycieczka na farmę dyń „Dyniowato” dzieci z grupy Myszek

We wtorek 4 października dzieci z grupy Myszek pojechały na wycieczkę na farmę dyń „Dyniowato” w Kopaszynie k/Wągrowca. Na samym początku wycieczki odbyły się mini warsztaty, podczas których dzieci poznały wiele ciekawostek na temat dyń, wybrały według siebie „idealną” dynię, z której wybrały wszystkie pestki, które zabrały ze sobą do domu. Następnie zwiedziliśmy pole dyń oraz bawiliśmy się na torze przeszkód. Kolejną atrakcją była przejażdżka pomarańczowym „żukiem” – bardzo starym autem oraz zabawy w mini labiryncie. Na zakończenie wspólnych zabaw odbył się poczęstunek, gdzie dzieci zajadały się pyszną chałką i popijały ciepłą herbatę, a chętne osoby mogły spróbować dżemu z dyni. Uśmiechy na twarzach dzieci były najlepszym dowodem na miło spędzony czas.