„WYJĄTKOWY DZIEŃ” – ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO W GRUPIE MYSZEK

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje! W naszym przedszkolu uroczyste zakończenie roku odbyło się 21 czerwca. Zakończenie było wyjątkowe. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny
w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. 
Nie zabrakło także słynnego poloneza rozpoczynającego występy przedszkolaków. Starszaki opowiedziały w wierszach i piosenkach o niełatwej przedszkolnej codzienności. Absolwenci podziękowali i wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom przedszkola.

Pani dyrektor Magdalena Pawłowska złożyła podziękowania Rodzicom za całoroczną pomoc oraz wspaniałą współpracę. Po występach wszystkie dzieci otrzymały dyplomy wręczone przez Panią Dyrektor oraz nagrody – niespodzianki wręczone przez wychowawcę grupy. Podobno „wszystko dobre, co się dobrze kończy”. Dlatego warto było uczcić zakończenie dobrego, ale i pełnego pracy roku szkolnego piknikiem w Alpakoland – alpaki i inne zwierzaki.

Wszystkim przyszłym pierwszoklasistom życzymy by wakacje były czasem zasłużonego i bezpiecznego wypoczynku. Pragniemy pogratulować dzieciom osiągniętych sukcesów i serdecznie podziękować Rodzicom za zaangażowanie i serce włożone we współpracę z przedszkolem.