XXIV Festiwal Śpiewających Przedszkolaków – udział naszych przedszkolaków w eliminacjach do Koncertu Finałowego

20 kwietnia Młodzieżowy Dom Kultury w Chodzieży przeprowadził eliminacje miejsko- gminne do Koncertu finałowego XXIV Festiwalu Śpiewających Przedszkolaków, w których uczestniczyły również dzieci z naszego przedszkola. Nasi reprezentanci pięknie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne. W koncercie finałowym, dnia 26.04.2022 r. w Chodzieskim Domu Kultury zaprezentuje się aż pięcioro nominowanych przedszkolaków z naszego Przedszkola: Julka z grupy Pszczółek, Zosia i Michalina z grupy Myszek oraz Nina i Pola z grupy Biedronek. Czekamy na dalszy werdykt jury Festiwalu podczas koncertu finałowego. Trzymamy kciuki za naszych reprezentantów i życzymy dzieciom miłej zabawy oraz powodzenia!