Zajęcia otwarte w grupie Biedronek „Przyjaciele wiosennej łąki”

W środę 25 maja  w naszej grupie odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Realizowaliśmy temat „Przyjaciele wiosennej łąki” . Dzieci tworzyły pracę plastyczną z wykorzystaniem zabaw w oparciu o system Doroty Dziamskiej „EDUKACJA PRZEZ RUCH”. Przedszkolaki popisały się też swoimi umiejętnościami w rozpoznawaniu liter i cyfr,  czytaniu, przeliczaniu z użyciem liczmanów a nawet układały zapis działania matematycznego na podstawie prostego zadania tekstowego. W następnym etapie po wykorzystaniu zabaw rytmicznych czy doskonaleniu reagowania na sygnał wzrokowy lub dźwiękowy powstała  piękna grupowa  praca plastyczna – „Wiosenna łąka”. Na koniec zatańczyliśmy razem i z dobrymi humorami wszyscy wrócili do domów. Dziękuje serdecznie dorosłym za przybycie i udział w zabawie a dzieciom za wspaniałą pracę i odwagę w przedstawieniu na forum swoich umiejętności