„DZIEŃ MAMY I TATY”

23 maja w sali widowiskowej Chodzieskiego Domu Kultury odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której przedszkolaki zaprezentowały przygotowane specjalnie dla Rodziców programy artystyczne. Wydarzenie zgromadziło licznie przybyłych Gości – Rodziców, bliskich dzieci oraz pracowników przedszkola.

Uroczystość rozpoczęła się serdecznym powitaniem, po którym dzieci z grup Myszki, Żabki, Pszczółki, Motyle oraz Biedronki kolejno zaprezentowały swoje występy. Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz prezentowali układy taneczne przygotowane specjalnie na tę wyjątkową okazję. Nie zabrakło wzruszających słów wdzięczności, uśmiechów i wielu emocji, które towarzyszyły zarówno dzieciom, jak i Rodzicom.

Każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami, a na twarzach zgromadzonych Gości niejednokrotnie pojawiało się wzruszenie i duma. Dzieci z wielką radością wręczały Rodzicom przygotowane upominki oraz zapraszały ich do wspólnych, pamiątkowych zdjęć.

To wyjątkowe spotkanie było piękną okazją do podkreślenia roli Rodziców w życiu dzieci, wyrażenia miłości, wdzięczności i podziękowania za codzienną troskę, wsparcie oraz obecność.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za przybycie, wspólne świętowanie oraz stworzenie ciepłej i rodzinnej atmosfery podczas tego wyjątkowego dnia.