Nasze akcje

Akcje społeczne, w które angażujemy dzieci przedszkolne

Uwolnij książkę

Akcję uwolnij książkę rozpoczynamy co roku w dniu 9 kwietnia w Światowy Dzień Książki

Na pewno każdy z nas posiada jakąś książkę, która zalega teraz na zakurzonej półce. Przeczytałeś ją, chcesz ją wymienić?
Będziesz miał okazję! W holu przedszkola będzie znajdował się stolik z książkami.
Będzie można na nim zostawić niepotrzebną książkę i wziąć taką, która się do ciebie uśmiecha!

Uwolnij i wymień książkę

Serdecznie zapraszamy do włączenia się w naszą akcję Uwolnij Książkę, którą z powodzeniem angażujemy dzieci naszego przedszkola od 2016 roku.

Szlachetna Paczka

W naszym przedszkolu przygotujemy świąteczną niespodziankę dla rodziny znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej.
W tym celu zamieszczony zostanie plakat informacyjny dla rodziców.

Postawa rodziców niewątpliwie zaowocuje w przyszłości, gdyż dzieci, bystrzy obserwatorzy poczynań dorosłych nie pozostaną obojętne na los drugiego człowieka.

Szlachetna paczka lubię ludzi

Głęboko wierzymy, że przekazane podarunki wraz z życzeniami przyniosą obdarowanym dużo radości na Święta Bożego Narodzenia, oraz pozwolą uwierzyć w drugiego człowieka.

Głodny piesek

Akcję „Głodny piesek” inicjujemy w dniu 25 października, kiedy to przypada Światowy Dzień Kundelka

W tym dniu w naszym przedszkolu organizujemy zbiórkę suchej karmy, przysmaków i zabawek dla czworonożnych przyjaciół mieszkających w schronisku dla zwierząt.

Podaj pomocną dłoń psu

Jak co roku liczmy na wielkie serce naszych przedszkolaków i ich rodziców i z góry dziękujemy za okazaną empatię dla pokrzywdzonych zwierząt.