Akcja „Szlachetna Paczka”

W tym roku Niepubliczne Przedszkole nr 3 „Wesoły Smyk” po raz kolejny przystąpiło do akcji „Szlachetna Paczka”. Czas przedświąteczny to najlepszy okres, aby uświadomić dzieciom jak ważne jest niesienie pomocy potrzebującym. Nasze Przedszkole w tym roku przygotowało paczkę na święta dla Pani Magdaleny z rodziną. Po raz kolejny mieliśmy okazję przekonać się, że wśród naszej przedszkolnej społeczności jest naprawdę dużo ludzi o wielkim sercu, którzy potrafią pomóc innym bezinteresownie, na miarę swoich możliwości. Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, prywatnym firmom, anonimowym darczyńcom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”. Dziękujemy za ofiarowany czas, za szlachetność, dobro i otwartość na drugiego człowieka. Pamiętajcie, razem możemy więcej!