„ANDRZEJKOWE CZARY” – Spotkanie iluzjonisty z dziećmi z grupy Żabek, Pszczółek, Motyli i Biedronek

Dnia 30 listopada dzieci z grupy Żabek, Pszczółek, Motyli i Biedronek uczestniczyły w pokazie który przeniósł ich we wspaniały świat iluzji, humoru i dobrej rozrywki. Było magicznie i zabawnie. Płonąca książka, znikające i zmieniające właściwości przedmioty wywoływały zdumienie oglądających i uczestniczących w pokazie. Ta sama kolorowanka raz była pomalowana, drugim razem nie, a jeszcze innym miała czyste kartki. W trakcie pokazu dzieci wypowiadały za czarodziejem magiczne zaklęcia a wybrani asystenci osobiście brali dział w magicznych sztuczkach. Na scenie działy się rzeczy niezwykłe! Iluzja przeplatana tajemniczą muzyką pozwoliła przenieść się chociaż na chwilę w inny, zaczarowany świat.