„Bo to są święta najcudowniejsze z wszystkich chwil…” – Jasełka w grupie Motyli

W dniu 18 grudnia dzieci z grupy „Motyli” zaprezentowały rodzicom jasełkę, pt. „Powitajmy Maleńkiego”. Dzieci starały się jak najlepiej zaprezentować przygotowane przedstawienie. Pamiętały swoje role, tańczyły, śpiewały i grały na instrumentach, co docenili widzowie i nagrodzili dzieci gromkimi brawami. Dzieci dowiedziały się, że najprawdopodobniej odwiedzi je Mikołaj zatem czekając na niego zaśpiewały piosenkę o Mikołaju z czerwonym nosem. Mikołaj przybył słysząc piękny śpiew dzieci i wszyscy mali aktorzy zostali obdarowani miłymi słowami i wspaniałymi prezentami. Tego dnia również dzieci pobawiły się w pomocników Mikołaja i podarowały rodzicom własnoręcznie wykonane pierniczki i świeczki. Jesteśmy pewni, że przygotowaną niespodzianką wprowadziły najbliższych w świąteczny, magiczny nastrój i sprawiły im ogromną przyjemność.