„Chociaż jestem krasnal mały – to przedszkolak doskonały” – Pasowanie na Przedszkolaka z udziałem Rodziców w grupie Żabek

Dnia 8 listopada 2023r. w naszym przedszkolu odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka. Była to wyjątkowa uroczystość, w której udział wzięły dzieci z grupy Żabek. Wydarzenie rozpoczęło się od pięknego występu naszych małych artystów. Następnie nadszedł czas na najważniejszą część ceremonii – uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka! Na pamiątkę tego wydarzenia Przedszkolaki otrzymały piękne dyplomy i upominki. To były niesamowite chwile, w których maluchy z pełnym przejęciem wkroczyły na nową drogę swojej edukacyjnej podróży. Jeszcze raz gratulujemy naszym przedszkolakom i życzymy im dalszych sukcesów i przede wszystkim mnóstwa radości podczas odkrywania świata w przedszkolu!