Drzewko szczęścia – grupa Pszczółek

W dniu 21 kwietnia dzieci z grupy „Pszczółek” gościły Panią Monikę, mamę Kubusia, która zapewniła dzieciom wspaniałą atrakcję. Zaprosiła dzieci do zabawy plastycznej, podczas której wykonały „drzewko szczęścia”.  Pani Monika pokazała dzieciom, jak należy wykonać pracę oraz zapewniła dzieci o pomocy dorosłych w przypadku napotkania trudności. Pierwszym zadaniem było owinięcie gałązek drzewka krepą brązową i zieloną. Następnie dzieci ozdobiły drzewko listkami, kwiatkami i motylkami. Chętne dzieci mogły ozdobić podstawę pracy mchem lub ozdobić ją naklejkami. Dzieci pracowały z dużym zaangażowaniem, a ich uśmiech świadczył o bardzo dużym zadowoleniu i dumie z wykonanej pracy. Bardzo dziękujemy Rodzicom Kuby za ogrom pracy związany z przygotowaniem potrzebnych materiałów  oraz zakup wielu naklejek, krepy i innych niespodzianek.