Dzień Babci i Dziadka w grupie Biedronek

W poniedziałek już od rana można było wyczuć świąteczny nastrój w grupie Biedronek, bowiem każdy z niecierpliwością czekał na naszych wyjątkowych gości Babcie i Dziadków. Punktualnie o godzinie 10.00 zaczęliśmy nasz występ dla naszych Seniorów. Dzieci skoncentrowane na rolach dały piękny popis swoich artystycznych umiejętności. Zatańczyli chłopcy w kapeluszach śpiewając dla Dziadków i dziewczynki w tańcu z pomponami wychwalając Babcie, wierszyków i piosenek nie było końca. Dziadkowie oglądali zachwyceni i w niejednym oku pojawiły się łzy wzruszenia i dumy ze swoich wnuków. Przedszkolaki wręczyły bliskim własnoręcznie wykonane prezenty i złożyły życzenia. Nie zabrakło oczywiście tańca wspólnego dzieci i zaproszonych Gości. Ten wspaniały dzień zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem. Dziękujemy dzieciom za wspaniały występ, Babciom i Dziadkom za poświęcony czas i przybycie do przedszkola oraz rodzicom za udział w umileniu tego wydarzenia przyniesionymi słodkościami.