Dzień Babci i Dziadka w grupie Biedronek

W dniu 29 stycznia dzieci z grupy „Biedronek” zaprezentowały program artystyczny dedykowany babciom i dziadkom. Z powodu pandemii zabrało w przedszkolu cudownych gości jakimi są babcie i dziadkowie, dlatego właśnie program artystyczny został nagrany i zostanie udostępniony najbliższym. W czasie prezentowanego programu każde dziecko miało okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne i recytatorskie. Było wiele piosenek, tańców, gry na instrumentach, dzieci recytowały wiersze indywidualnie a także grupowo. Wszystkie dzieci czuły się współodpowiedzialne za występ i pięknie zaprezentowały się.

Wracając do domu były szczęśliwe i rozpromienione, gdyż zabierały własnoręcznie zrobione prezenty dla babć i dziadków. Już wkrótce przekażą je najbliższym i wspólnie z nimi obejrzą nagraną prezentację. Życzymy miłych wrażeń. Pamiętajmy, że wspólnie spędzane chwile są najważniejsze.