Dzień Babci i Dzień Dziadka w grupie Pszczółek

25 stycznia przedszkolaki z grupy Pszczółek celebrowały Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola. Dzieci poprzez część artystyczną wyrażały szacunek, a także  dziękowały i doceniały swoje babcie i dziadków za bezwarunkową miłość, ich troskę, poświęcony czas, opiekę, zabawę i życiową wiedzę. Dla dziadków wiersz wyrecytowany przez wnuczka i zaśpiewana piosenka jest najbardziej wartościowym prezentem. Na zakończenie dzieci wręczyły upominki. To była naprawdę wyjątkowa uroczystość pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.